Producenci
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 

1. Przelew bankowy - preferowany przez nas sposób płatności. Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Numer konta: 29 1240 6292 1111 0010 6236 6581

2. Płatność elektroniczna - w naszym sklepie wykorzystujemy również system płatności eCard S.A., do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Płatność poprzez eCard obciążona jest dodatkową opłatą pobieraną przez operatora 1.5% wartości zamówienia.

 System Card S.A. obsługuje bezpieczne transakcje:

karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,

ePrzelewy - ePrzelewy są jedną z najpopularniejszych form płatności online oferowanych przez eCard S.A. Usługa ta polega na udostępnieniu sklepowi internetowemu możliwości łatwego przyjęcia płatności online za pomocą nastepujących przelewów bezpośrednich:

    Płacę z Inteligo (Inteligo)
    mTransfer (mBank)
    MultiTransfer (MultiBank)
    Płać z Nordea (Nordea)
    Przelew24 (Bank Zachodni WBK)
    Przelew z BPH (Bank BPH)
    Pekao24Przelew (Bank Pekao)
    Płać z ING (ING Bank Śląski)
    Płacę z iPKO (PKO BP)
    Płacę z iKO (PKO BP)
    Płacę z Citi Handlowy (Citi Handlowy)
    Płacę gotówką z Unikasą (Citibank Handlowy)
    Płać z BOŚ (Bank Ochrony Środowiska)
    Millennium (Millennium Bank)
    Płacę z Alior Bankiem (Alior Bank)
    MeritumBank Przelew (Meritum Bank)
    Pay Way Toyota Bank (Toyota Bank)
    Eurobank płatność online (Euro Bank S.A.)
    Crédit Agricole przelew online (Crédit Agricole Bank Polski)
    Płać z Alior Sync (Alior Sync)
    DB Transfer (Deutsche Bank PBC)

ePrzelewy realizowane są w ten sposób, że Klient dokonujący zakupów w sklepie internetowym wybiera jako formę płatności jeden z powyższych sposobów płatności online i zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego banku. Po zalogowaniu się Klient otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, Klient powraca na stronę internetową sklepu.

eCard S.A. oferuje swoim Klientom szybkie internetowe przelewy bezpośrednie wyłącznie na podstawie oficjalnej współpracy z bankami co daje klientom gwarancję jakości świadczonych usług.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą ePrzelewów jest zapewnione przez zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak równiez przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu online, Klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank.

3. Płatność przy odbiorze - Sklep zastrzega sobie prawo do telefonicznego potwierdzenia zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, jeżeli nie jest możliwy kontakt z Nabywcą w celu potwierdzenia realizacji zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl