Producenci
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia i zarejestrowaniu pełniej wpłaty rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

  • Płatność elektroniczna - szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.
  • Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
  • Płatność przy odbiorze - Sklep zastrzega sobie prawo do telefonicznego potwierdzenia zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, jeżeli nie jest możliwy kontakt z Nabywcą w celu potwierdzenia realizacji zamówienia.

 

Forma dostawy

1. Firma kurierska - umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

2. Paczkomat (InPost) - najtańszy sposób dostarczenia towaru zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. W wyjątkowych przypadkach sklep może zmienić dostawę Paczkomat (InPost), na dostawę Firmą kurierską, na adres podany w zamówieniu złożonym w sklepie. Klient z tego powodu nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów - opłata za przesyłkę nie ulega zmianie.

3. Poczta Polska - zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

 

Dostawy na terenie Warszawy

Dostawy na terenie Warszawy realizowane są na cztery sposoby:

1.  Poczta Polska - przesyłka pocztowa / list, dostarczana do Klienta w przeciągu 1-2 dni od momentu nadania.

2. Transport bezpośrednio ze sklepu samochodem firmowym - w godzinach 10 – 14 od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość umówienia innej godziny na specjalne życzenie Klienta w zakresie godzinowym 18 – 20.

3. Firma kurierska - umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

4. Paczkomaty (InPost) - jest to opcja dodatkowa, realizowana tylko po konsultacji z Klientem - przesyłka dostarczana w ciągu 1-3 dni od momentu nadania. 

Sposób dostarczenia zamówienia na terenie Warszawy, wybiera Sklep w zależności od lokalizacji Klienta i możliwości spedycyjnych.

Zamówienie złożone do godziny 10 zawierające tylko produkty z czasem dostawy 24 godziny i opłacone "płatnością elektroniczną", najczęściej wysyłane są jeszcze tego samego dnia - zależne jest to od ilości zamówień.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl